2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SOSYAL UYUM KONULU 11.ÖYKÜ YARIŞMASI SONUÇLAR

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
SOSYAL UYUM KONULU 11.ÖYKÜ YARIŞMASI SONUÇLARI

Değerli Okul Müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz,

Derneğimizin, bu yıl 11.kez Doğan Egmont Yayıncılık işbirliğinde gerçekleştirdiği “Sosyal Uyum” konulu öykü yarışmasının kazananları belli oldu.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, öykü yarışmasında ödül ve mansiyon alan yarışmacıların öyküleri kitaplaştırılacaktır.

Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

İLK ÜÇE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ

BİRİNCİ KATEGORİ (5. ve 6. Sınıflar)

BİRİNCİ 
Derin Çağıl Yaşbala - Timur'un Hayali
Özel Hamdullah Emin Paşa Okulları / Antalya

İKİNCİ
Adnan Yiğit Alkan - Şeker Dostum
Havuzbaşı Atilla Baykal Ortaokulu / İstanbul

İKİNCİ 
Ceren Atılgan - Yunus'un Hikayesi
Özel Rota Bornova Ortaokulu/İzmir

ÜÇÜNCÜ
Sude Düğer - Berk’in Dünyası
Şehit Mehmet Çetin İmam Hatip Ortaokulu / Uşak

ÜÇÜNCÜ
Salih Harzemşah Arslan - Defne’li Dünya
Özel Ümraniye Birey Ortaokulu / İstanbul

İKİNCİ KATEGORİ (7. ve 8. Sınıflar)

BİRİNCİ 
Ayşe Ezgi Döm - Kıvılcımken Kül Olmak
ODTÜ GV Özel Mersin Okulları / Mersin

BİRİNCİ
Gamze Topçu - Yeni Dünya
Fatsa Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu - Ordu

İKİNCİ
Nayad Mangıoğlu - Beyaz Balinayı Sevmek
Özel Pangaltı Ermeni Ortaokulu / İstanbul

İKİNCİ
Dersu Kendirci - Beyaz Kelebek
ODTÜ GV Özel Mersin Okulları / Mersin

ÜÇÜNCÜ
Rüveyda Esma Arslan - Kızıl Kalbin Vaveylası
Erdem Bayazıt Ortaokulu / Bursa

ÜÇÜNCÜ KATEGORİ (9. ve 10. Sınıflar)

BİRİNCİ
Beyzagül Bekci - İstanbul Gibi
Pertevniyal Lisesi / İstanbul

BİRİNCİ
Erk Demirel - Dışlanmışlar
Beşiktaş Anadolu Lisesi / İstanbul

İKİNCİ
Selvet Jale Bayrak - Baş Ağrısı
BTSO Kamil Tolon Bilim ve Sanat Merkezi / Bursa

İKİNCİ
Nur Sinem Gök - Gök Senin Yüzünde
Kahramanmaraş Sosyal Bilimler Lisesi / Kahramanmaraş

ÜÇÜNCÜ
Ayşe Yağmur Ümit - Çiçekli Pencereler
VKV Koç Özel Lisesi / İstanbul

DÖRDÜNCÜ KATEGORİ (11. ve 12. Sınıflar)

BİRİNCİ
Ömür Turgut - Sessizce ve Zararsızca
Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi / Şırnak

İKİNCİ
Boran Özdemir - Farklılık
Hatay Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi / Hatay

İKİNCİ
Selma Aslan - Gece
Kütahya Fatih Anadolu Lisesi / Kütahya

ÜÇÜNCÜ
Senanur Kıllı – Ayna
Türkler İMKB Sosyal Bilimler Lisesi / Antalya

ÜÇÜNCÜ
Mihriban Doğan - Yağmurun Rengi
Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi / İstanbul

MANSİYON ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

BİRİNCİ KATEGORİ 5. ve 6.SINIFLAR

Esma Sultan KAYAR - Bir Dilek Tut
Özel Antalya Mürekkep Koleji / Antalya

Neva Bozkurt - Birlik Sitesi
Samiye Naim Eğitim Vakfı Ortaokulu / Ankara

Ali Koray Kaya - Elif’in Öyküsü
Özel Çağla Eğitim Kurumları / İstanbul

Dide Öz - Görebiliyorum
Fenerbahçe Eğitim Kurumları Ortaokulu / İstanbul

Nisa Nur Kara - Kendini Onun Yerine Koy
Yaşar Doğu Ortaokulu / Konya

Kuzey Yatkın - Tiyatro
Özel Rota Bornova Ortaokulu / İzmir

İKİNCİ KATEGORİ (7. ve 8. Sınıflar)

Eylül Dicle Güllü - Canlanan Hatıra
Pehlivanköy Atatürk Ortaokulu / Kırklareli

Mehmetcan Odacıoğlu - Çat Kapı Dostluk
Özel Ataçağ Koleji Ortaokulu / Eskişehir

Ece Fışkın - Hepimiz İnsanız
50.Yıl Ortaokulu / Aydın

Zeynep Naz Salep / Kar Tanesi
Özel Ataçağ Koleji Ortaokulu / Eskişehir

Buse Yüksek - Sen Etme!
Özel İstanbul Bilim Ortaokulu / İstanbul

Ceren Özpelit - Şen Sokağın Issız Çocukları
TAKEV Özel Eğitim Kurumları / İzmir

Karen Karahan - Ölçüsüz Pranga
Anıttepe Ortaokulu / Ankara

Hilal Ülkü Azgın - Rüya
Şehit Hacı Mehmet Sırma İmam Hatip Ortaokulu / Ankara

ÜÇÜNCÜ KATEGORİ (9. ve 10. Sınıflar)

Aylin Doğa Özkan - Balık Kokusu
Özel Rota Bornova Anadolu Lisesi / İzmir

Sude Nur Gümüş - Farklı Aynılar
Eskişehir Anadolu Lisesi / Eskişehir

Emirhan Kurşun - Hayallerinin Peşinden Git
Özel Rota Fen Lisesi / İzmir

Nida Nur Geniş - Kırmızı
BTSO Hüseyin Sungur Anadolu Lisesi / Bursa

Vural Cihan VURAL - Küçük Kahvaltı Salonu
Şehit Serkan Talan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi / Hatay

Kader Ömgen - Sevgi Çiçekleri
Hüseyin Çelik Anadolu Lisesi / Bitlis

Fatma Zehra Danışman - Topluma Uyamama
Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi / Sakarya

Duru Demir - Ufuk ve Deniz
Mercan Fen Lisesi / Malatya

Ali Turgut - Yaşamak İçin
Özel Rota Fen Lisesi / İzmir

DÖRDÜNCÜ KATEGORİ (11.ve 12. Sınıflar)

Büşra Nur Şanlıtürk - Defter
Batıkent Lisesi / Ankara

Zehra Coşkun - İsimsiz Kahramanlar
Özel Erdem Okulları / Gaziantep

İkranur Yardımcı - Kiraz Çiçekleri
Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi / Hatay

Elif Can – Renk
Çiğli Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi / İzmir

Handan Berivan Yaşarsoy - Sessiz Çığlık
Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi / Hatay

Meryem Toman - Sessiz Çığlık
Hasan Rıza Güzel Sanatlar Lisesi / Edirne

Çağrı Gökmen - Umudun Çağrısı
Özel 2015 Saray Anadolu Lisesi / Tekirdağ

Ece Sevin - Uyanış Gününe
Özel Çorlu Bahçeşehir Anadolu Lisesi / Tekirdağ

Gökhan Akyüz - Uzak Dünya
İrfanlı Anadolu Lisesi / Amasya

To Top ↑