2012 - 2013 Zaman Gezgini

2013 YILI ÖYKÜ YARIŞMASI’NDA DERECEYE GİRENLER

ORTAOKUL (5-6.Sınıf) KATEGORİSİ

BİRİNCİ
Özel Doğa Ortaokulu Beykoz
Mehmet Tatoğlu - 
Zaman Gezgini

İKİNCİ
Özel Doğa Ortaokulu Beykoz
Deniz Uludoğan - Rüyadaki Aynanın Mesajı

ÜÇÜNCÜ
Özel Doğa Ortaokulu Manisa
Mutlu Zeynep Karğın - Girdap

ORTAOKUL (7-8.Sınıf) KATEGORİSİ

BİRİNCİ
Özel Çakır Ortaokulu
Bilge Arslan - Zaman Kabini

İKİNCİ

Mev Koleji Özel Basınköy Ortaokulu
Mehmet Alkan - Büyük İcad 

ÜÇÜNCÜ
Pendik Atatürk Ortaokulu
Nilsu Albayrak - Zaman Treni

LİSE (9-10.Sınıf) KATEGORİSİ

BİRİNCİ
Gazi Anadolu Lisesi
Dilem Gürel - Zamanın Omurgası

İKİNCİ
Manisa Sosyal Bilimler Lisesi
Esengül Günay - Çocukluk

ÜÇÜNCÜ
Kurtuluş Lisesi
Elif Zeynep Karadağ - Zaman Hayatın Kendisidir

LİSE (11-12.Sınıf) KATEGORİSİ

BİRİNCİ
Edirne Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi 
Aypelin Benliden - Zamanda Koro

İKİNCİ
Edirne Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
Sinem Çelik - Sevda ve Duran Zaman

ÜÇÜNCÜ
Büyükçekmece Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Gurbet Darga - Gezgin Karga


2013 YILI ÖYKÜ YARIŞMASI’NDA MANSİYON ALANLAR

ORTAOKUL (5-6.Sınıf) KATEGORİSİ

İstek Özel Bilge Kağan Ortaokulu
Aygül Karabaş 

Mev Koleji Özel Basınköy Ortaokulu
Zeynep Okur

Özel Doğa Ortaokulu Acarkent
Gülşah Sarı

Özel Doğa Ortaokulu Çankaya
Sena  Bolatoğlu

Özel Doğa Ortaokulu
Kartal Eren Çavuşoğlu

Özel Doğa Ortaokulu Üsküdar
Mert Koç

Hisar Okulları
Tuana Talay


ORTAOKUL
 (7-8.Sınıf) KATEGORİSİ

Hacı Emine Oba Ortaokulu Şeyma Nur Kaptan

Hakkı Demir Ortaokulu Nesrin Sevilay Bülbül 

Mev Koleji Özel Basınköy Ortaokulu Selin Osman

Özel Bilgi Ortaokulu Asya Coşkun

Saffet Çebi Ortaokulu Hümeyra Şanlıer

Süloğlu İlkokulu Hilal Tülü

Ulus Özel Musevi I. Karma Ortaokulu Leah Adoni


Lise (9-10.Sınıf) Kategorisi

Edirne Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Şaheste Kevser Nurani

Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi Bilgesu Erdini

Kardelen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Onur Can Canikli 

Özel Bahçeşehir Alanya Fen Lisesi  Nihan Yavuz 

Özel Çevre Koleji Altuğ Baltalı

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Burak Can Kaymak

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Sevda Aslan


Lise (11-12.Sınıf) Kategorisi

Beşiktaş Anadolu Lisesi Esma Aybakan

Burdur Ercan Akın Fen Lisesi Burak Bahadır Akın

Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi İremsu Duran 

Edirne Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Gizem Ergin

İstek Özel Semiha Şakir Anadolu Lisesi Zeynep Naz Oral

Kurtuluş Lisesi Emrah Öz

Kurtuluş Lisesi Elif Deniz Kabayel


Öykü Yarışması
To Top ↑